Aktuality

Třída 4. A a oddělení II. speciální třídy je od pondělí 29. listopadu v karanténě. Od pondělí 29. listopadu bude probíhat DISTANČNÍ VÝUKA (všichni žáci zůstávají doma). V úterý 30. listopadu nabízíme možnost PCR testů v ZŠ od 7.15. Sraz žáků na školním dvoře, po testování odchází domů a vyčkají na výsledek testu. Více informací naleznete ve škola online a v emailu.


Třída 5. B je od pátku 26. listopadu v karanténě. Od pondělí 29. listopadu bude probíhat DISTANČNÍ VÝUKA (všichni žáci zůstávají doma). Pokud více než polovina žáků zvládne přes víkend a během pondělí PCR test s negativním výsledkem, mohou od úterý do školy a výuka bude prezenční. V opačném případě zůstávají všichni doma do 3. prosince a bude probíhat distanční výuka. Veškeré aktuální informace bude v pondělí 29. listopadu sdělovat třídní učitelka.


Třída 1. A je v pátek 26. listopadu v karanténě. V tento den bude probíhat DISTANČNÍ VÝUKA (všichni žáci zůstávají doma). V následujícím týdnu chodí do školy žáci, kteří mají negativní PCR test. Ostatní zůstávají do 3. prosince doma. V dalším týdnu bude probíhat DISTANČNÍ VÝUKA pouze v případě, že více jak polovina žáků zůstane doma. Veškeré aktuální informace bude sdělovat třídní učitelka.


Ve třídě 6. A bude probíhat od čtvrtka 25. listopadu do čtvrtka 2. prosince  DISTANČNÍ VÝUKA (všichni žáci zůstávají doma). Všem žákům a rodičům byly zaslány pokyny z hygieny do mailových schránek a do zpráv ve ŠKOLA ONLINE.


Ve třídě 7. C bude probíhat ve čtvrtek 18. listopadu a v pátek 19. listopadu  DISTANČNÍ VÝUKA (všichni žáci zůstávají doma). Všem žákům a rodičům byly zaslány pokyny z hygieny do mailových schránek a do zpráv ve ŠKOLA ONLINE.


Žáci 1. až 4. ročníku a speciálních tříd, kteří mají výuky v budově Komenského, budou od úterý 2. listopadu vstupovat do budovy školy přes šatny vchodem ze školního dvora.


Ve třídě 7. A bude probíhat v pondělí 1. listopadu a v úterý 2. listopadu DISTANČNÍ VÝUKA (všichni žáci zůstávají doma). Další informace budou sděleny dle aktuální situace, která se může změnit ze dne na den. Prosím sledujte webové stránky a informace v portále ŠKOLA ONLINE. Děkujeme


V pondělí 25. října a v úterý 26. října probíhá běžná prezenční výuka dle rozvrhu.


Informační schůzka pro 7. ročník k lyžařskému výcviku se uskuteční ve středu 3.listopadu od 15.00 v budově Husovo náměstí, 2. patro, učebna fyziky.


Neformální setkání zákonných zástupců žáků 1. ročníku a vedení školy se uskuteční v úterý 19. října od 15.30 v budově ulice Zelená, 2. patro, Muf učebna. Přijďte si popovídat u kávy či čaje o věcech "školních i neškolních". Na setkání s vámi se těšíme.


Nové informace k doučování nabízených ve škole v menu INFORMACE PRO RODIČE


Nové informace v menu PŘIJÍMAČKY - 9. ročník


Od 13. 9. 2021 nebude ve školách a školských zařízeních platit povinnost zajištění screeningového testování dětí a žáků.


ZMĚNA TESTOVÁNÍ 1. ROČNÍK - vzhledem k organizaci výuky se testování prvňáčků uskuteční 1. září druhou vyučovací hodinu, hned po slavnostním uvítání. Prosíme rodiče, kteří mají potvrzení, které prvňáčka "osvobozuje" z testování, aby jej přinesli první den.


Informace k zahájení nového školního roku 2021/22 v menu INFORMACE PRO RODIČE. Žák, který byl v posledních 14 dnech před návratem do školy v zahraničí je povinen prostřednictvím zákonného zástupce tuto skutečnost škole nahlásit.


Dne 27. září 2021 bude SH pro veřejnost uzavřena.


Úřední hodiny v době hlavních prázdnin:
pondělí, úterý, středa 8.00 - 10.00 - červenec, 16. - 31. srpen
V případě potřeby jiného termínu a času prosím po telefonické domluvě 774153157 nebo 491451137
Od 1. srpna do 15. srpna čerpání dovolené.


Výsledky voleb zákonných zástupců do ŠKOLSKÉ RADY naleznete v menu ŠKOLSKÁ RADA


ROZPIS doučování během prázdnin v menu INFORMACE PRO RODIČE 


 

 

Ředitel školy
Mgr. Iveta Beranová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)


 Statutární zástupce ředitele
Mgr. Iveta Macháčková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Zástupce ředitele pro I. stupeň a speciální třídy
Mgr. Blanka Míková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Výchovný poradce pro žáky 4. až 9. tříd
Mgr. Anna Kloudová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Výchovný poradce pro speciální třídy a žáky 1. až 3. tříd
Mgr. Jiřina Kaválková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Metodik prevence rizikového chování
Mgr. Eva Posnarová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Školní speciální pedagog
Mgr. Jana Karvaiová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Školní psycholog
Mgr. Věra Zítková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)


Třídy a třídní učitelé

I. stupeň

1. A  Mgr. Kateřina Mervartová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
1. B  Mgr. Lenka Gieciová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
2. A   Mgr. Romana Turičíková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
2. B  Mgr. Martina Stehlíková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
3. A   Mgr. Dana Jiroušková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
3. B  Mgr. Vlasta Malá (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
4. A   Mgr. Jiřina Polončeková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
4. B   Mgr. Hana Eflerová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
5. A  Mgr. Pavla Pardubická (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
5. B   Mgr. Veronika Štěpánová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 II. stupeň

6. A   Mgr. Regina Plašilová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
6. B   Mgr. Věra Pavlova (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
6. C  Mgr. Jiřina Munzarová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
7. A  Mgr. Gabriela Hurdálková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
7. B  Mgr. Anna Kloudová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
7. C  Mgr. Hana Hlavatá (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
8. A   Mgr. Jan Leskovský (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
8. B  Mgr. Karel Brát (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
9. A   Mgr. Eva Posnarová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
9. B  Mgr. Barbora Uždilová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)


Speciální třídy

I. (2., 5., 6. ročník)  Mgr. Jiřina Kaválková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
II. (7., 8., 9. ročník) Mgr. Žaneta Lokvencová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 

Netřídní učitelé

Mgr. Alena Žučková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
 Mgr. Marek Hejzlar (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Jana Círová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Jan Geťko (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Eva Škvrnová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Jana Karvaiová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
 Mgr. Jindra Lokvencová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Kateřina Havelková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
 Mgr. Ivana Jaklová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Miroslav Švarc (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Petra Borůvková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Vychovatelky školní družiny

Alžběta Zvoníčková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) - vedoucí vychovatelka (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Iva Jandová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Daniela Eichlerová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Monika Větrníková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Asistent pedadoga

Šárka Koudelková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Miroslav Švarc (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Jana Kudrnáčová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Kateřina Voleská (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Kateřina Novotná (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Martina Mojžíšková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Matěj Dvořáček (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Lucie Hrušková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Zdeňka Zákravská (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Klára Holubová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Nepedagogičtí zaměstnanci

Marcela Bederková - účetní a hospodářka školy (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Daniela Eichlerová - administrativní pracovník školy (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Hana Hlavatá - administrativní pracovník pro matriku školy - SKOLA ONLINE (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Miroslav Švarc - školní asistent
Matěj Dvořáček - školní asistent
Petr Ťahúr - vedoucí školník
Ondřej Hlavatý - školník
Vít Mladý - správce IT
Tomáš Jirka - správce sportovní haly
paní uklízečky


Školská rada:  9 členů

Licenční certifikát - Drogy trošku jinak