Aktuality

NABÍDKA DOUČOVÁNÍ v menu INFORMACE PRO RODIČE


Čtvrtek - 7. září 2023 - od 15.00 přednáška školního metodika prevence pro zájemce ze strany zákonných zástupců - učebna fyziky - Husovo náměstí, od 16.00 třídní schůzky, od 16.30 do 17.30 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - v menu INFORMACE PRO RODIČE


Informace k zahájení školního roku 2023-24 v menu INFORMACE PRO RODIČE a v menu UKRAJINA


Informace pro rodiče budoucích prvňáčků - v menu INFORMACE PRO RODIČE


PROVOZ ŠKOLY BĚHEM PRÁZDNIN - úřední hodiny

2. 7. – 21. 7. 2023 -pondělí a středa od 8,00 – 12,00 hodin, úterý, čtvrtek a pátek - předem domluvit na telefonním čísle 774 153 157 nebo 491 451 137 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

24. 7. – 4. 8. 2023 dovolená

7. 8. – 18. 8. 2023 - pondělí a středa od 8,00 – 12,00 hodin, úterý, čtvrtek a pátek - předem domluvit na telefonním čísle 774 153 157 nebo 491 451 137 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

21. 8. – 25. 8. 2023 - pondělí – pátek od 8,00 – 12,00 hodin, mimo domluvit předem na telefonním čísle 774 153 157 nebo 491 451 137 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

28. 8. – 1. 9. 2023 - pondělí – pátek od 8,00 – 15,30 hodin


Dokládání zdravotní způsobilosti na přihlášky na střední školy - více v menu Přijímačky 9. ročník


Nabídka pro školní rok 2023/24 - nepovinný předmět NÁBOŽENSTVÍ - více informací v menu INFORMACE PRO RODIČE


DOUČOVÁNÍ během letních prázdnin v menu INFORMACE PRO RODIČE


Výsledky ZÁPISU DO 1. TŘÍD  v menu  ZÁPIS DO 1. TŘÍD


Výsledky dotazníkového šetření MAPA ŠKOLY  v menu INFORMACE PRO RODIČE


TŘÍDNÍ SCHŮZKY - úterý 18. dubna 2023 od 16.00


Dotazníkové šetření - www.mapaskoly.cz. Prosíme o součinnost, zpřístupněno do Velikonoc (včetně). Hesla byla zaslána na email, popř. kontaktujte prosím VP Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme za spolupráci.


ZÁPIS DO 1. TŘÍD - registrace spuštěna od 6. března 2023 od 6.00 na tomto odkaze: 

https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/zscs/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=3414


Zápis do 1. tříd proběhne v termínu 20. - 21. 4. 2023 - registrace od 6. března 2023 - více v menu  ZÁPIS DO 1. TŘÍD a v menu UKRAJINA


3. února 2023 - uzavřena SH a multifunkční hřiště z důvodů oprav


TŘÍDNÍ SCHŮZKY - úterý 22. listopadu od 16.00


VÝTVARNÁ SOUTĚŽ pro žáky od 10 do 14 let, více v menu INFORMACE PRO RODIČE


AKTUÁLNĚ PRO 9. ROČNÍK - po ukončení třídních schůzek v úterý 22. listopadu 2022 se uskuteční prezentace středních škol pro vycházející žáky a jejich rodiče. Prezentace se bude konat v 16:30 ve třídě 8.B na Husově náměstí.


Krásný den všem,
máme pro Vás jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 21.10.2022 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. Více v menu ZPRÁVY ZE ŠKOLY


Nabídka doučování (financováno z NPO) v menu INFORMACE PRO RODIČE


Výstava v IC - prezentace Základní školy, Česká Skalice, okres Náchod - více v menu INFORMACE PRO RODIČE


Stanoven termín schůzky - 7. ročník lyžařské výcviky - středa 2.11.2022, v 15.00 - učebna fyziky - Husovo náměstí


Seznam sešitů pro žáky 2. stupně přidán v menu INFORMACE PRO RODIČE


Zahájení školního roku a rozmístění tříd v menu INFORMACE PRO RODIČE меню UKRAJINA - Україна

 

 

Ředitel školy
Mgr. Iveta Beranová

 Statutární zástupce ředitele
Mgr. Iveta Macháčková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Zástupce ředitele pro I. stupeň a speciální třídy
Mgr. Blanka Míková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Výchovný poradce pro žáky 4. až 9. tříd
Mgr. Anna Kloudová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Výchovný poradce pro speciální třídy a žáky 1. až 3. tříd
Mgr. Jiřina Kaválková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Metodik prevence rizikového chování
Mgr. Eva Posnarová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Regina Plašilová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Školní speciální pedagog
Mgr. Jana Karvaiová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)


Třídy a třídní učitelé

I. stupeň

1. A   Mgr. Dana Jiroušková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
1. B   Mgr. Romana Turičíková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
1. C  Mgr. Petra Borůvková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
2. A Mgr. Jiřina Polončeková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
2. B Mgr. Pavla Pardubická (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
2. C Mgr. Lenka Blažková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
3. A  Mgr. Kateřina Mervartová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
3. B  Mgr. Lenka Gieciová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
4. A Mgr. Veronika Effenberková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
4. B  Mgr. Martina Stehlíková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
5. A Mgr. Ivana Dvořáková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
5. B Mgr. Kateřina Rezková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 II. stupeň

6. A   Mgr. Jindra Lokvencová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
6. B   PhDr. Marcela Lhotská, Ph.D. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
7. A Mgr. Jana Círová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
7. B Mgr. Ivana Jaklová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
7. C Mgr. Marek Hejzlar (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
8. A   Mgr. Regina Plašilová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
8. B   Mgr. Věra Pavlova (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
8. C  Mgr. Kateřina Havelková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
9. A Mgr. Barbora Uždilová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
9. B  Mgr. Anna Kloudová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)


Speciální třídy

I. /4.,5.,7.,8. ročník  Mgr. Jiřina Kaválková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
II. /1.,3.,6.,9. ročník  Bc. Iva Ulichová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Netřídní učitelé

Mgr. Monika Bosáková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Karel Brát (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Jan Geťko (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Zdeněk Hraba (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Gabriela Hurdálková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Jana Karvaiová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Larysa Kovalchuk (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Magdalena Malá (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Vlasta Malá (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Eva Posnarová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Irena Vítková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
 Dominika Vrablicová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Eva Škvrnová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Alena Žučková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Vychovatelky školní družiny

Alžběta Zvoníčková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) - vedoucí vychovatelka (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Iva Jandová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Romana Baškovská (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Monika Větrníková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Pavla Knápková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Asistent pedadoga

Klára Holubová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Lucie Hrušková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Pavla Knápková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Larysa Kovalchuk (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Kateřina Novotná (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Martina Mojžíšková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Pavla Mílová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Lenka Vojtěchová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Zdeňka Zákravská (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Nepedagogičtí zaměstnanci

Marcela Bederková - účetní a hospodářka školy (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Eva Hanušová - administrativní pracovník školy (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Jan Geťko - administrativní pracovník pro matriku školy - SKOLA ONLINE (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Klára Holubová - školní asistent
Martina Mojžíšková - školní asistent
Petr Ťahúr - vedoucí školník
Ing. Ondřej Hlavatý - školník
 Dis. Vít Mladý - správce IT
T
Martina Pálková, Eva Nováková, Kateřina Machová, Ivana Popová, Iveta Lukášková - paní uklízečky


Školská rada:  9 členů

Licenční certifikát - Drogy trošku jinak