Aktuality

Nabídka doučování (financováno z NPO) v menu INFORMACE PRO RODIČE


Výstava v IC - prezentace Základní školy, Česká Skalice, okres Náchod - více v menu INFORMACE PRO RODIČE


Stanoven termín schůzky - 7. ročník lyžařské výcviky - středa 2.11.2022, v 15.00 - učebna fyziky - Husovo náměstí


Seznam sešitů pro žáky 2. stupně přidán v menu INFORMACE PRO RODIČE


Zahájení školního roku a rozmístění tříd v menu INFORMACE PRO RODIČE меню UKRAJINA - Україна

 

 

Nahoru

Projekty

projekty EU skola

ZŠ zpracovala v rámci šablony III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT DUMy pro:

 1) Název sady: Pracovní činnosti pro 9. ročník, oblast dle RVP: 9 - Člověk a svět práce, autor: Zučková - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2) Název sady: Projekty EVVO, oblast dle RVP: 6 - Člověk a příroda, 5. -  6. ročník, autor: Beranová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3) Název sady: Projekty EVVO II., oblast dle RVP: 6 - Člověk a příroda, 1. a 2. stupeň, autor: Lokvencová, Karvaiová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4) Název sady: Informatika pro 6. - 9. ročník, oblast dle RVP: 3 - Informační a komunikační technologie, autor:  Lokvencová, Karvaiová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5) Název sady: Dějepis pro 6. - 9. ročník, oblast dle RVP: 5 - Člověk a společnost, autor: Lokvencová, Karvaiová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6) Název sady: Informatika pro 9. ročník, oblast dle RVP: 3 - Informační a komunikační technologie, autor:  Beranová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Autoři příslušné sady na požádání poskytnou DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům ze ZŠ v ČR.

 
 
Powered by Phoca Download
Licenční certifikát - Drogy trošku jinak