3. A – První lekce plavání v bazénu Náchod
3. ročník - beseda na téma "Zdravověda"
5. až 9. ročník Olympiáda v Aj
2. B Návštěva knihovny únor 2024
4. ročník Divadlo při hodině AJ
7. ročník Lyžařský výcvik - Chata Juráška
Olešnice v Orlických Horách
6. A – Vánoční besídka a výroba dekorací
na vánoční stůl
3. B - Vánoční besídka
2. stupeň - Vánoční dílničky
1. B - Vánoční besídka
1. B - Předvánoční stavění stavebnic
8. ročník - Exkurze do kláštera Broumov a adventní čas
7. a 8. ročník - Úžasné divadlo fyziky
3. A Sáňkování a pekáčování
3. A Mikulášská besídka
4. B Mikulášská besídka
3. B Mikulášská besídka
2. B Mikulášská besídka
1. C - Sáňkování
1. C Mikulášská besídka
Speciální třídy - Mikulášská Besídka
4. A Mikulášská besídka
9. ročník
– Návštěva SPOŠ Dvůr Králové n/L.
– Laboratoře a IT
6. ročník – Exkurze do muzea ANTHROPOS
v Brně
5. ročník Pracovní činnosti
Halloween a Vaření
9. ročník Exkurze do šicí dílny
2. C - Tématika – Sv. Martin
2.C Návštěva knihovny
Speciální třídy – Zdravotnická soutěž okresu
Náchod
3. A – Halloween
7. ročník: PČ – Vaření – dezerty
9. ročník - Klání žáků deváťáků v SPŠ
Stavební a Obchodní akademie Náchod
Dílničky pro budoucí prvňáky – Vyrábění
7. ročník – Pracovní činnosti – vaření, dívky
Speciální třídy – Výstava lega v Bohatce
1. B Podzimní projektový den
3. A - Návštěva Výstava zahrádkářů
a včelařů
8. a 9. ročník - Akce AMČR letiště Vysokov
9. ročník - Exkurze ve firmě Platex
9. ročník Podzimní projektový den
- SPŠ O. Wichterleho
5. ročník - Návštěva Yacht klubu
na Rozkoši
5. ročník - Podzimní projektový den
Speciální třídy - Podzimní projektový den
- Zájezd a ZD Dolany
9. ročník - Podzimní projektový den
- Návštěva firmy Wikov Hronov
7. ročník
Podzimní projektový den - Husitství
2. ročník - Podzimní projektový den v Báju
2. C Podzimní projektový den
- Barvy podzimu
1. B Návštěva Barunčiny školy
8. a 9. ročník výlet do Anglie
1. B Návštěva Bája
1. B – Návštěva u skautů
2. C Slavnostní otevření sportovního hřiště
Žižkův kopec
2. C Podzimní tvoření
2. C Návštěva u skautů
1. C Návštěva u skautů
1. C Návštěva Bája
6. ročník - Seznamovací pobyt
Horalka v Orl. horách.
4. A Dopravní hřiště Náchod
4. A Archeopark Všestary
4. A Otevření sportovního hřiště
Žižkův kopec
II. stupeň 8. září 2023
Den otevřených dveří
1. C Otvírání hřiště Žižkův kopec
4. B Exkurze Archeopark Všestary
3. B – Výstava jiřin v Muzeu B. Němcové
3. B – Slavnostní otevření sportovního hřiště
Žižkův kopec 8. září 2023
3. A - Výstava jiřin v Muzeu B. Němcové
3. A - Slavnostní otevření hřiště
Žižkův kopec 8. září 2023
2. třídy – Slavnostní otevření hřiště
Žižkův kopec 8. září 2023
2. Stupeň – Slavnostní otevření
sportovního hřiště Žižkův kopec
Speciální třídy – 8. září 2023
– Slavnostní otevření hřiště
1. C - Vítání prvňáčků 4. září 2023
1. B - Vítání prvňáčků 4. září 2023
1. A - Vítání prvňáčků 4. září 2023